“Nodod lieku, saņem prieku” – videi draudzīga elektrotehnikas nodošanas akcija

Atpakaļ
Dalīties
Pāriet uz galveno saturu

SIA “ZAAO” (turpmāk – ZAAO)  sadarbībā SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Latvijas Zaļais Punkts” uzsāk videi draudzīgu iniciatīvu – elektrotehnikas nodošanas akciju “Nodod lieku, saņem prieku”. Akcija norisināsies no 2024. gada 1. jūnija līdz 30. jūnijam, aicinot visus iedzīvotājus un uzņēmumus atbrīvoties no nolietotajām elektroiekārtām, nododot tās kādā no 20 ZAAO EKO laukumiem.

Akcijas galvenais mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par pareizu elektrotehnikas atkritumu apsaimniekošanu un samazināt to negatīvo ietekmi uz vidi, savākt iespējami daudz nolietotas elektrotehnikas un piedāvāt iespēju piedalīties balvu izlozē.

ZAAO Vides ilgtspējas pakalpojumu daļas vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča uzsver: “Mūsu mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par pareizu elektrotehnikas atkritumu apsaimniekošanu un veicināt tās pārstrādi, lai samazinātu to ietekmi uz vidi. Ar akciju “Nodod lieku, saņem prieku” mēs vēlamies mudināt ikvienu iesaistīties un kopīgi rūpēties par tīrāku un ilgtspējīgāku nākotni. Atbrīvojoties no nolietotās elektrotehnikas videi draudzīgā veidā, mēs visi kopā veidojam pozitīvas pārmaiņas mūsu sabiedrībā.”

Akcija notiks visos 20 ZAAO šķirošanas EKO laukumos, un elektrotehnikas nodošana ir bez maksas. Dalībniekiem būs iespēja laimēt vērtīgas balvas.

Piedalīties var ikviens, nododot nolietoto neizjauktu elektrotehniku kādā no ZAAO EKO laukumiem. EKO laukuma darbinieks informēs dalībniekus par iespēju piedalīties akcijā un izsniegs akcijas kartīti, kuru nepieciešams aizpildīt ar kontaktinformāciju. Kartītes tiks ievietotas speciālās akcijas kastītēs, lai nodrošinātu to drošu glabāšanu līdz izlozei.

Visi akcijas dalībnieki piedalīsies trīs galveno balvu izlozē neatkarīgi no tā, kurā EKO laukumā tika nodota elektrotehnika.

Galvenās balvas ir:

  • Televizors Samsung QE50Q60CAUXXH
  • Putekļu sūcējs Dyson V8 446969-01
  • Virtuves kombains Stollar SPP800

Katrā EKO laukumā tiks izlozēta viena ZAAO pārsteiguma balva.

Izloze notiks 15. jūlijā, tajā piedalīsies visas derīgās akcijas kartītes.

ZAAO aicina visus piedalīties šajā videi draudzīgajā akcijā, palīdzot samazināt elektrotehnikas atkritumu negatīvo ietekmi uz mūsu vidi. Nodod lieku, saņem prieku un piedalies izlozē, lai laimētu vērtīgas balvas!

EKO laukumu darba laiki un akcijas nolikums pieejams tīmekļvietnē www.zaao.lv un pie EKO laukumu pārziņiem.


Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Tev patīkamu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.
Šeit Tu vari izvēlēties, kuras sīkdatnes apstiprināt. Uzzini vairāk par  privātuma aizsardzības politikas nosacījumiem. Atceries, ka savu izvēli jebkurā laikā vari mainīt, aktivizējot saiti Sīkdatņu iestatījumi.