Aicinām piedalīties iepirkumā – Sabiedrība bez plastmasas piesārņojuma izglītojošo un informatīvo komunikācijas materiālu izstrāde

Atpakaļ
Dalīties
Pāriet uz galveno saturu

Aicinām piedalīties SIA “Latvijas Zaļais punkts” rīkotajā iepirkumā “Projekta “Sabiedrība bez plastmasas piesārņojuma” izglītojošo un informatīvo komunikācijas materiālu izstrāde”

Iepirkuma identifikācijas numurs: LZP – 06-08/88e /2023.

ŠEIT iepirkuma nolikums ar tehnisko specifikāciju.

Iepirkums tiek veikts Eiropas Savienības Vides un klimata pasākumu programmas LIFE 2018. – 2020.gada integrētā projekta “Atkritumi kā resursi Latvijā – Reģionālās ilgtspējas un aprites veicināšana, ieviešot atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju” (LIFE Waste To Resources IP) projekta Nr. LIFE20 IPE/LV/000014, ietvaros.

 PIEDĀVĀJUMU IESNIEGŠANAS TERMIŅŠ LĪDZ 20.NOVEMBRIM PLKST. 12.00 (vietējais laiks).

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš ir līdz 2023.gada 20.novembrim plkst.12:00 (vietējais laiks). Piedāvājumi ir iesniedzami elektroniski, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz Kontaktpersonas e-pasta adresi: evija@zalais.lv un info@zalais.lv.

 


Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Tev patīkamu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.
Šeit Tu vari izvēlēties, kuras sīkdatnes apstiprināt. Uzzini vairāk par  privātuma aizsardzības politikas nosacījumiem. Atceries, ka savu izvēli jebkurā laikā vari mainīt, aktivizējot saiti Sīkdatņu iestatījumi.