Iepakojuma un vienreizlietojamo galda trauku un piederumu apsaimniekošana

Pāriet uz galveno saturu

Ja tavs uzņēmums pirmais Latvijas Republikas teritorijā realizē vai savā saimnieciskajā darbībā izmanto preces iepakojumā, sniedzot pakalpojumu, pievieno izstrādājumam iepakojumu, un šis iepakojums pēc pakalpojuma sniegšanas nonāk pie pakalpojuma saņēmēja vai sabiedriskajā ēdināšanā un mazumtirdzniecībā realizē vienreiz lietojamos galda traukus un piederumus, tad, noslēdzot līgumu ar Latvijas Zaļo punktu, saņemsi atbrīvojumu no Dabas resursu nodokļa samaksas par iepakojumu un vienreiz lietojamiem traukiem un piederumiem.

Iepakojuma un vienreiz lietojamo trauku un piederumu materiālu veidi, par kuriem var saņemt atbrīvojumu no DRN samaksas:

Materiāla veidsIepakojums(primārais,sekundārais un transports)Vienreizlietojamie trauki un piederumi
Stikls
Metāls
Koks
Papīrs, kartons
Polimēri

Ja jūsu uzņēmumam gada ietvaros iepakojuma apjoms pārsniedz 300 kg, tad ir pienākums veikt iepakojuma reģenerāciju, t.i. LZP pakalpojuma ietvaros.

Lai saņemtu atbrīvojumu no DRN samaksas sazinies ar LZP pārdošanas komandu.

Dabas resursu nodokļu atbrīvojums noLīgums jānoslēdz līdz
I ceturkšņa (1.janvāra)10.novembrim
II ceturkšņa (1.aprīļa)10.februārim
III ceturkšņa (1.jūlija)10.maijam
IV ceturkšņa (1.oktobra) 10.augustam

Latvijas Zaļā punkta sadarbības partneri iegūst tiesības lietot Zaļā punkta preču zīmi, kas ir visbiežāk lietotā preču zīme pasaulē, un apliecina ražotāja vai importētāja atbildību par izlietotā iepakojuma nonākšanu pārstrādē (saite uz Zaļā punkta zīmes sadaļu).

Uzzini par klientu priekšrocībām un ieguvumiem sadarbojoties ar LZP lasot šeit.

Sazinies

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Tev patīkamu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.
Šeit Tu vari izvēlēties, kuras sīkdatnes apstiprināt. Uzzini vairāk par  privātuma aizsardzības politikas nosacījumiem. Atceries, ka savu izvēli jebkurā laikā vari mainīt, aktivizējot saiti Sīkdatņu iestatījumi.