Dabas resursu nodokļa samaksas par elektriskām un elektroniskām iekārtām

Pāriet uz galveno saturu

Noslēdz līgumu ar LZP par EEI un saņem atbrīvojumu no DRN samaksas.

Ja tavs uzņēmums pirmais Latvijas Republikas teritorijā realizē vai savā saimnieciskajā darbībā izmanto EEI (EEI ražotājs Atkritumu apsaimniekošanas likuma izpratnē), tad, noslēdzot līgumu ar Latvijas Zaļo punktu, saņemsi atbrīvojumu no Dabas resursu nodokļa samaksas par šīm iekārtām.

Elektriskās un elektroniskās iekārtas ir sadalītas 6.kategorijās.(Ministru kabineta noteikumi Nr.624 “Noteikumi par elektrisko un elektronisko iekārtu kategorijām”).

Elektrisko un elektronisko iekārtu ražotājs ir jebkura persona, kas neatkarīgi no izmantotās tirdzniecības metodes, arī neatkarīgi no distances līguma:

EEI ražotājam mēneša laikā pēc tam, kad uzsācis Atkritumu apsaimniekošanas likumā noteiktās darbības ar elektriskajām un elektroniskajām iekārtām, ir pienākums reģistrēties EEI ražotāju reģistrā.

Noslēdzot līgumu ar LZP, mēs palīdzēsim jums veikt reģistrāciju un turpmāk jūsu vietā iesniegsim EEI ražotāju reģistrā atskaites.

Atbrīvojums no dabas resursu nodokļa samaksas ir spēkā tikai tad, ja uzņēmums ir reģistrēts EEI ražotāju reģistrā.

Lai saņemtu atbrīvojumu no DRN samaksas sazinies ar LZP pārdošanas komandu.

Dabas resursu nodokļu atbrīvojums noLīgums jānoslēdz līdz
I ceturkšņa (1.janvāra)10.novembrim
II ceturkšņa (1.aprīļa)10.februārim
III ceturkšņa (1.jūlija)10.maijam
IV ceturkšņa (1.oktobra) 10.augustam

Uzzini par klientu priekšrocībām un ieguvumiem sadarbojoties ar LZP.

Sazinies

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Tev patīkamu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.
Šeit Tu vari izvēlēties, kuras sīkdatnes apstiprināt. Uzzini vairāk par  privātuma aizsardzības politikas nosacījumiem. Atceries, ka savu izvēli jebkurā laikā vari mainīt, aktivizējot saiti Sīkdatņu iestatījumi.