Par mums

Latvijas Zaļā punkta preču zīme

Zaļais punkts ir aizsargāta, starptautiski reģistrēta un pasaulē visvairāk lietotā preču zīme. Statistikas dati liecina, ka tikai Eiropas Savienības valstīs vien katru gadu ar Zaļā punkta zīmi tiek marķēts vairāk nekā 640 miljardu iepakojuma vienību, jo tas ir gandrīz obligāts nosacījums produkta konkurētspējai.

 Zalais_punkts.png

Zaļā punkta zīmes lietojums uz Latvijā iegādātas preces iepakojuma ir apliecinājums, ka ražotājs vai importētājs ir samaksājis par izlietotā iepakojuma savākšanu un pārstrādi Latvijā.

Latvijas teritorijā šīs preču zīmes lietošanas tiesības pieder AS "Latvijas Zaļais punkts", kas ir noslēgusi uzņēmuma licences līgumu a PRO Europe organizāciju. PRO Europe apvieno 33 nacionālās izlietotā iepakojuma apsaimniekošanas sistēmas, kuras lieto Zaļā punkta preču zīmi.

Zaļā punkta preču zīme ir juridiski aizsargāta, un AS "Latvijas Zaļais punkts" ir šīs zīmes sublicences īpašnieks Latvijas teritorijā. Zaļā punkta zīmi uz iepakojuma drīkst lietot tikai uzņēmumi, kas noslēguši līgumu ar Latvijas Zaļo punktu par iepakojuma apsaimniekošanu.

Zaļā punkta preču zīme lietojama atbilstoši tās lietošanas noteikumiem.

Tā pieejama jpg un pdf formātā.

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku