Visas grāmatas

Iepako, izpako un tālāk?

gramatas_vaaks.jpg

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar izdevniecību "RaKa" ir izdevis mācību līdzekļu komplektu vides izglītībā „Iepako, izpako un tālāk?”: metodisko materiālu skolotājiem (159 lpp.) un darba burtnīcu 5.-9. klašu skolēniem (34 lpp.).

 

Mācību līdzekļu komplekta autore ir Rīgas Dabaszinību skolas direktore un Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātes pasniedzēja Daiga Kalniņa.

 

Darba burtnīcā 15 darba lapās ir apkopoti dažādi praktiski un radoši uzdevumi, kas skolēniem ļaus labāk izprast dabas resursu taupīšanu un iepakojuma otrreizējās pārstrādes nepieciešamību, tādā veidā sekmējot skolēnus pieņemt videi draudzīgus lēmumus. Pielikumā ir pievienota skaidrojošā vārdnīca, kurā skolēniem saprotamā valodā ir izskaidroti biežāk izmantotie termini.

 

Grāmatā ir apkopota noderīga informācija par iepakojuma vēsturi, materiāliem, sniegti padomi darbam ar "Iepakojuma materiālu paraugu somu". Autore ir arī iekļāvusi detalizētus aprakstus un paskaidrojumus kā veiksmīgāk un interesantāk pielietot darba burtnīcu mācību procesā, realizējot pamatskolas mācību priekšmetu standartu prasības. Grāmatās ir atrodama skaidrojošā vārdnīca skolotājām biežāk izmantotajiem terminiem.

Kā iegūt mācību līdzekli "Iepako, izpako un tālāk?"

"Iepako, izpako un tālāk" komplektā vai katru daļu atsevišķi iespējams saņemt apmeklējot Zaļā punkta seminārus skolotājiem, kā arī lejuplādēt Latvijas Zaļā punkta mājas lapā (sk. zemāk).

Lejuplādē failus

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.