Jaunumi

Elektronikas savākšana Piejūras reģionā notiks vēl līdz 10.septembrim

01. Septembris, 2021

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumiem SIA “Eco Baltia vide” un SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "Piejūra"", kā arī “Maxima Latvija” īsteno elektrotehnikas šķirošanas kampaņu “Viegla šķirošanās”. Tās trešajā posmā nolietoto elektropreču bezmaksas savākšana virknē Latvijas reģionu bez maksas tiek nodrošināta no mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Pieteikšanās kampaņai Tukuma, Talsu, Kandavas, Rojas, Mērsragas, Engures pilsētās un to pagastos noslēgusies 16.augustā, taču tehnikas savākšana vēl turpināsies līdz šī gada 10.septembrim.

Piejūras reģionā kampaņas “Viegla šķirošanās” trešajam posmam pieteikušies vairāk nekā 340 dalībnieki. Ņemot vērā lielo pieteikumu skaitu Piejūras reģiona pilsētās un to pagastos, iepriekš plānotais tehnikas savākšanas laiks ir pagarināts. Aicinām būt pacietīgiem, jo visa uzkrātā tehnika tiks tuvākajā laikā no adresātiem izvesta un nogādāta otrreizējā pārstrādē.

 

Atgādinām, ka, piedaloties kampaņā “Viegla šķirošanās”, ikviens dalībnieks pretendēs uz patīkamām un noderīgām balvām. Katrā novadā starp dalībniekiem tiek izlozēta veikala “Maxima” dāvanu karte 30 eiro vērtībā, kā arī tiks piešķirta “Maxima” dāvanu karte līdzvērtīgā apmēra tam novadniekam, kurš būs nodevis lielāko apjomu elektrotehnikas.

 

Pateicamies Jums par aktīvu iesaistīšanos atkritumu un otrreizējo izejvielu šķirošanā!

 

Vairāk informācijas par kampaņu “Viegla šķirošanās” – ŠEIT.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku