Jaunumi

Noskaidroti konkursa “MAKULATŪRA FUTURA” uzvarētāji

23. Maijs, 2018

Noslēgusies Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, AS „Latvijas Zaļais punkts”, SIA “Tarzāns” un Siguldas novada pašvaldības kopīgi rīkotā makulatūras vākšanas akcija Siguldas novada izglītības iestāžu bērniem un skolēniem “MAKULATŪRA FUTURA”. Akcijas laikā dalībnieki savāca 25412,50 kg makulatūras.

Visvairāk makulatūras savāca Siguldas vidusskolas komanda “Dabas draugi”, kuri kopīgiem spēkiem savāca 7654,90 kg makulatūras un godam nopelnīja akcijas galveno balvu  dāvanu karti 150 eiro vērtībā atpūtai piedzīvojumu parkā “Tarzāns”.

Otrās vietas ieguvēji ir PII "Saulīte"  “Pūcīšu grupas” audzēkņi, kuri nodeva 2553,20 kg makulatūras. Savukārt trešās vietas ieguvēji ir Mores pamatskolas komandas “Mazie šķirotāji”, kuri nodeva 1854,80 kg makulatūras. Abas komanda iegūs pārsteiguma balvas no AS “Latvijas Zaļais punkts”.

Pirmo trīs vietu ieguvējus sagaida arī garda balva no PSIA “JUMIS”.

“Esmu patīkami pārsteigta par skolēnu aktīvo dalību. Makulatūras vākšanas sacensībā piedalījās 34 komandas no Siguldas un Siguldas novada izglītības iestādēm kopā savācot 25412,50 kg makulatūras. Ar akcijas palīdzību mēs vēlējāmies pievērst jauniešu uzmanību ikdienas resursu patēriņam un iedvesmot šķirot vairs nevajadzīgos materiālus.  Katrai klasei piešķīrām speciālus kartona konteinerus, kas arī pēc konkursa kalpos nevajadzīgās makulatūras šķirošanai. Paldies arī piedzīvojumu parku “Tarzāns” komandai, kas sadarbībā ar PSIA “JUMIS” nodrošina galveno balvu un jauniešiem būs iespēja aktīvi pavadīt laiku kopā ar draugiem un gūt neizmirstamas, pozitīvas emocijas,” uzsver Kristīne Lūse, Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” direktore .

Atgādinām, ka ir vajadzīgi 80 gadi, lai izaudzētu mežu, taču, pārstrādājot vienu tonnu papīra, mēs saudzējam 17 kokus un ietaupām gandrīz 32 tūkstošus litru ūdens. Šīs akcijas laikā ir saudzēti aptuveni 500 koki.
 Ar akcijas uzvarētājiem sazināsimies individuāli. 

Makulatūras vākšanas akciju “MAKULATŪRA FUTURA” rīkoja Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sadarbībā ar AS „Latvijas Zaļais punkts”, SIA “Tarzāns” un Siguldas novada pašvaldību.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku