Jaunumi

Latvijas Zaļais punkts aicina biroju darbiniekus iesaistīties Vislatvijas šķiratlonā

04. Oktobris, 2017

Latvijas Zaļais punkts kopā ar biroja preču piegādātāju SIA „Officeday Latvia” (turpmāk – Officeday) un SIA “Fazer Latvija” (turpmāk – Fazer) aicina visu Latvijas biroju darbiniekus iesaistīties Vislatvijas šķiratlonā, lai pievērstu uzņēmumu uzmanību atkritumu šķirošanai. Vislatvijas šķiratlons biroju darbiniekiem notiks no š.g. 4.oktobra līdz nākamā gada 13.maijam.

“Latvijas Zaļā punkta mērķis ir veicināt uzņēmumu iesaisti atkritumu šķirošanā, izglītojot vēl plašāku auditoriju, tā uzlabojot šķirošanas prasmes un kultūru gan uzņēmumos, gan sabiedrībā kopumā. Ir ļoti daudz uzņēmu Latvijā, kuru darbinieki jau šķiro atkritumus, taču to var darīt jebkurā uzņēmuma –gan lielā, gan birojā ar pāris cilvēkiem. Tāpēc aicinu piedalīties Vislatvijas šķiratlonā, izvēloties sev piemērotākās disciplīnas!”

Kaspars Zakulis, AS “Latvijas zaļais punkts” direktors.

Lai startētu Vislatvijas šķiratlonā un vinnētu šķiratlona treniņu kopā ar Viktoriju, pie biroja preču piegādātāja Officeday jāiegādājas šķiratlonista ekipējums – konteineri šķirošanai savam birojam, jāreģistrējas akcijai un jāšķiro, kā apliecinājumu atsūtot fotogrāfijas vai video uz pasts@officeday.lv. Trīs uzņēmumi, kas būs izpildījuši akcijas noteikumus, izlozes kārtībā iegūs Šķiratlona treniņu savā uzņēmumā kopā ar galveno treneri Viktoriju.

 

Līva Beniņa SIA „Officeday Latvia” mārketinga speciāliste: “Mēs katrs pats par sevi un visi kopā esam atbildīgi par vidi sev apkārt. Darbā mēs pavadām lielu daļu sava laika, tāpēc parūpēsimies par savu vidi un veselību ne tikai mājās, bet arī darbā. Pie Officeday jebkurš uzņēmums var ērti un viegli iegūt šķirošanai nepieciešamo ekipējumu, rūpēties par dabu un iegūt balvas.”

 

Inga Jirgensone, SIA “Fazer Latvija” mārketinga vadītāja: “Domājot par vidi un mūsu bērniem tajā, aicinām piedalīties šajā projektā un izvērtēt katra uzņēmuma un tā darbinieka iespējas un atbildību, šķirojot atkritumus un samazinot to daudzumu. Spersim zaļāku soli Latvijas labā”.

Savukārt biroju darbinieki, kuri vēlas sacensties bateriju vākšanā, aicinām iesaistīties ikgadējā sacensībā starp biroju darbiniekiem kopā ar “Officeday”. Katrs uzņēmumā piepildītais un nodotais pilnais nolietoto bateriju spainītis būs loterijas biļete izlozei par galveno balvu – Latvijas Zaļā punkta un “Fazer” sarūpētam brančam birojā 250 eiro vērtībā.

 

Abu disciplīnu uzvarētāji tiks paziņoti 2018.gada 21.maijā.

 

Akcijas dalībniekus sagaida arī pārsteigumu balvas no “Officeday” un “Fazer”.

 

Konteineros savākto bateriju savākšanu no “Officeday Latvija” un nodošanu tālākai pārstrādei nodrošinās vides apsaimniekošanas uzņēmums “Eco Baltia vide”.

 

Akcijas noteikumi un izlozes noteikumi.

Plašāk par Vislatvijas šķiratlonu www.skiratlons.lv.  

 

Akciju organizē AS “Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar SIA “Officeday” un atbalsta “Fazer Latvia”.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku