Jaunumi

“Latvijas Zaļais punkts” izstādē “Vide un enerģija 2017” prezentēs jauno pakalpojumu – energoauditu lielajiem uzņēmumiem

18. Oktobris, 2017

No 19. Līdz 22.oktobrim Latvijas Zaļais punkts piedalīsies izstādē “Vide un enerģija”, kas notiks izstāžu centrā BT 1 Ķīpsalā.

"Latvijas Zaļais punkts" izstādē prezentēs savu jaunāko pakalpojumu – energoauditu lielajiem uzņēmumiem.  Papildinot savu pakalpojumu klāstu, "Latvijas Zaļais punkts" ir kļuvis vēl draudzīgāks uzņēmumiem, jo energoaudits tiek veikts sertificētu energoauditoru uzraudzībā.


Izstādes laikā interesentiem sniegsim aktuālāko informāciju par šo pakalpojumu, kā arī pievērsīsim klātesošo uzmanību atkritumu šķirošanai, piedāvājot startēt Vislatvijas šķiratlonā.


“Latvijas Zaļais punkts” veicina vides izglītību un rūpējas par tīru un sakoptu vidi Latvijā jau 17 gadus. Ik gadu uzņēmums iegulda nozīmīgus resursus bērnu un jauniešu izglītībā par vides jautājumiem, īstenojot izglītojošas kampaņas, akcijas un konkursus, un veicina atbildīgu uzņēmējdarbību, organizējot Zaļā punkta preču zīmes lietošanu.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku