Jaunumi

Noslēdzies Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” un Latvijas Zaļais punkts radošo ideju konkurss “Esi radošs un dzīve zaļos”

Izvēlēts īpašs dizains zvanveida šķiroto atkritumu konteineru pārim Siguldā pie Raiņa parka.

Aprīlī un maijā Siguldas novada iedzīvotāji un citi dabas entuziasti tika aicināti piedalīties Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” konkursā, kas tika organizēts sadarbībā ar  Latvijas Zaļais punkts un TC Šokolādi.

 

Konkursā bija jāiesniedz sava radošā ideja zvanu konteinera pāra izdaiļošanai uz speciāli izstrādātām darba lapām. No iesniegtajiem darbiem, četri tika izvēlēti publiskai balsošanai. Kopumā, 104 Siguldas novada iedzīvotāji un citi dabas entuziasti izmantoja iespēju un nobalsoja par savu favorītu elektroniskajā aptaujā, kas norisinājās no 20. jūnija līdz 5. jūlijam. Pirmo vietu ieguva izstrādātā radošā ideja, kas attēlo Siguldas skaisto dabas vidi un brīvā laika pavadīšanas iespējas. 

  

Pielāgojot šo dizainu, jauno izskatu līdz septembrim iegūs stikla un vieglā iepakojuma zvanu pāris Siguldā pie Raiņa parka (Parka ielā 12).

 

Konkursā uzvarējušā darba autore saņems galveno balvu 100,- euro vērtībā, kā arī to trīs darbu autori, kuru iesniegtie dizaini tika izvēlēti publiskajai balsošanai, saņems veicināšanas balvas no Latvijas Zaļais punkts. Ar uzvarētājiem Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" pārstāvji sazināsies personīgi tuvākajā laikā.

 

Konkursa mērķis ir Siguldas novada iedzīvotāju izpratnes veicināšana par aprites ekonomiku, cilvēka lomu iepakojuma dzīves ciklā, atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un atbildīgu rīcību pret vidi, rosināt iedzīvotājus domāt radoši, kā arī nodrošināt zvanu konteinera integrēšanu modernā pilsētvidē.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku