Jaunumi

Makulatūras vākšanas konkurss Siguldā MAKULATŪRA FUTURA

13. Februāris, 2018

Siguldas bērni un jaunieši, sarosieties! Šķirojiet un laimējiet dāvanu karti 150EUR vērtībā

Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" kopā ar AS "Latvijas Zaļais punkts", SIA "Tarzāns" un Siguldas novada pašvaldību aicina pieteikties makulatūras vākšanas akcijā "MAKULATŪRA FUTURA". Pieteikt klasi vai grupu var līdz 28. februārim!

 “Mēs vēlamies, lai vide būtu tīra un sakopta, tāpēc aicinām visus Siguldas pilsētas un novada jauniešu sasparoties un kļūt par labo paradumu vēstnešiem, jo nākotne ir viņu rokās! Tieši tā arī radās konkursa nosaukums MAKULATŪRA FUTURA,”  komentē Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” direktore Kristīne Lūse . “Videi draudzīgs un ilgtspējīgs dzīvesveids ir iespējams, taču tā priekšnosacījums ir atbilstoša domāšana. Ar šīs akcijas palīdzību mēs vēlamies pievērst jauniešu uzmanību ikdienas resursu patēriņam un iedvesmot pievērsties atkritumu šķirošanai! Lai iniciētu šķirošanas paraduma izveidošanos, konkursa ietvaros katrai klasei piešķirsim speciālus konteinerus, ar kuru palīdzību arī pēc konkursa noslēguma jaunieši varēs turpināt iesāktās tradīcijas.  Šķirošanu var uztvert kā sporta veidu, kurā uzvara iespējama tikai tad, ja visi tam pievēršamies kopā! Pateicoties sadarbībai ar piedzīvojumu parku “Tarzāns” arī galvenās balva sniegs iespēju sportiski aktīvā veidā kopā radīt pozitīvas emocijas un atmiņas!” saka Kristīne.

  Lai pieteiktos konkursam, katrai klasei vai grupai līdz 28.februārim ir jāsūta e-pasts uz info@jumis.lv ar norādi “MAKULATŪRA FUTURA”. Pietiekumā jānorāda skolas nosaukums un adrese, dalībnieka pieteiktās komandas nosaukums un tās dalībnieku skaits, kontakrtpersonas vārds, uzvārds, tālruņa numurs un e-pasts. Plašāku informācija par konkursu pieejam ŠEIT.

  AS „Latvijas Zaļais punkts” direktors Kaspars Zakulis: "Atbildīga attieksme pret vidi ir gudrības un izpratnes izpausme. Pārstrādāojt vienu tonnu papīra mēs saudzējam 17 kokus un ietaupām gandrīz 32 tūkstošus litru ūdens! Racionāli izlietojot vai nodotot otrreizējai pārstrādei - tā ir pozitīva mūsdienīgu jauniešu dzīvesveida tendence. Tāpēc aicinu pievienoties makulatūras vācēju pulkam, lai savāktais papīrs turpinātu savy dzīvi, bet Siguldas un pārējie meži priecētu mūs visus."          

Klase vai grupa, kas akcijas laikā būs sakrājusi un nodevusi visvairāk makulatūras, balvā iegūs dāvanu karti 150 EUR vērtībā kopīgai aktīvai atpūtai piedzīvojumu parkā "Tarzāns. 

Akcijas laikā savākto makulatūru no skolām izvedīs Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” darbinieki.        

 Uzzini vairāk ŠEIT!

 

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku