Jaunumi

Iespēja balsot par konkursa "Esi radošs un dzīve zaļos" iesniegtajiem konteineru dizainiem

20. Jūnijs, 2018

Rūpējoties par vidi, Siguldas iedzīvotāji un citi dabas entuziasti ir aicināti balsot par savu favorītu internetā.

Latvijas Zaļais punkts un Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sadarbībā ar TC Šokolāde un Siguldas novada pašvaldības maijā organizēja radošo darbu konkursu “Esi radošs un dzīve zaļos”, kurā visi Siguldas iedzīvotāji un citi dabas entuziasti tika aicināti iesniegt dizaina ideju šķirošanas konteineru integrēšanai modernā pilsētvidē.

 

“Paldies visiem, kas iesniedza savu ideju zvanveida konteinera dizainam! Lai nodrošinātu iespēju Siguldas iedzīvotājiem izvēlēties, kurš no izvirzīto darbu dizainiem tiks attēlots uz šķirošanas konteineru zvanu pāra pie Raiņa parka, aicinu visus iesaistīties un balsot par savu favorītu,” komentē Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” direktore Kristīne Lūse.

 

Rūpējoties par vidi, Siguldas iedzīvotājus un citus dabas entuziastus iicinām balsot interneta vidē, apmeklējot saiti:

 

https://ej.uz/EsiRadossSigulda.

 

Balsošanai izvirzīti četri no iesūtītajiem darbiem. Konkursa darbs, par kuru būs nobalsojuši visvairāk Siguldas iedzīvotāju un citu dabas entuziastu, tiks izmantots, lai izveidotu zvanveida konteineru dizainu. Pielāgotā dizaina konteineri atradīsies Raiņa parkā, Siguldā (Parka iela 12).

 

Galvenā balva tiks piešķirta tam uzvarējušā darba autoram/ei. Galvenās balvas vērtība ir 100 eiro - dāvanu karte 50 eiro vērtībā atpūtai Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju un atpūtas parkā un dāvanu karte no TC "Šokolāde" 50 eiro vērtībā. Pārējiem darbu autoriem, kuru darbi tika izvirzīti balsošanai tiks piešķirtas veicināšanas balvas no konkursa atbalstītājiem.

 

Konkursa mērķis ir Siguldas novada iedzīvotāju izpratnes veicināšana par aprites ekonomiku, cilvēka lomu iepakojuma dzīves ciklā, atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un atbildīgu rīcību pret vidi, rosināt iedzīvotājus domāt radoši.

 

Kurš no šiem dizainiem vislabāk iederētos modernā pilsētvidē?

 

balso_par_kadu.jpg

 

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku