Jaunumi

Piedalies foto orientēšanās sacensībās "Stikla skrējiens Babītes novadā"

25. Augusts, 2016

Aicinām uz "Stikla skrējienu Babītē" jau 3.septembrī! Foto orientēšanās sacensības notiks Babītes novada vasaras sporta spēļu ietvaros, un tās organizē Latvijas Zaļais punkts un vides apsaimniekošanas uzņēmums „Eco Baltia vide”, lai popularizētu stikla šķirošanu un atbildīgu attieksmi pret vidi.

Skrējiena „Dalības maksa” ir stikla pudele vai burka no katra komandas dalībnieka, kas būs jāiemet runājošajā šķirošanas konteinerā pie reģistrēšanās punkta.

 

Pieteikties foto orientēšanās sacensībām var šeit

„Stikla skrējiena” noteikumi paredz, ka dalībniekiem divu stundu laikā ir jānofotografējas vismaz pie desmit kontrolpunktiem - stikla šķirošanas konteineriem. Distanci drīkst veikt, skrienot vai braucot ar velosipēdu.

Reģistrēšanās un skrējiena starts tiks dots pie Piņķu ūdenkrātuves, kur atradīsies AS “Latvijas Zaļais punkts” un SIA “Eco Baltia vide” telts. Pasākuma laikā šeit varēs uzzināt gan par atkritumu šķirošanu, gan par videi draudzīgu dzīvesveidu.

Reģistrācija foto orientēšanās sacensībām sāksies plkst. 11:00, bet „Stikla skrējiena” starts tiks dots plkst. 12:00, un sacensības ilgs divas stundas.

 

"Stikla skrējiens Babītē" nolikums

 

APLIECINĀJUMS – PIEKRIŠANA par bērna dalību pasākumā

Galvenā balva – dāvanu karte 100 eiro vērtībā no veikala “Rimi” tiks izlozēta starp komandām, kas būs izpildījušas „Stikla skrējiena Babītē” noteikumus. Savukārt komanda, kura būs atnesusi visvairāk pudeļu un burku, saņems dāvanu grozu no “Rimi” 50 eiro vērtībā, kā arī atraktīvākā komanda saņems speciālbalvu no SIA “Eco Baltia vide” 50 eiro vērtībā.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku