Jaunumi

Nodod nolietoto sadzīves tehniku un piedalies dāvanu kartes izlozē

16. Novembris, 2015

Lai motivētu iedzīvotājus nodot nolietoto sadzīves tehniku un citas elektroiekārtas otrreizējai pārstrādei, radot iespēju tām dzīvot otru dzīvi, SIA „Eco Baltia vide” un AS „Latvijas Zaļais punkts” aicina Rīgas un Pierīgas novadu iedzīvotājus iesaistīties elektroiekārtu nodošanas akcijā, kas norisināsies līdz pat nākamā gada 17.janvārim.

„Lai kopīgiem spēkiem rūpētos par tīru vidi, ir būtiski, ka iedzīvotāji ir informēti, kur savu veco televizoru vai ledusskapi var nodot, droši zinot, ka šīs lietas nonāks pārstrādē un netiks izmestas dabā vai bezjēdzīgi nekrāsies poligonā. Lielākā daļa elektroiekārtu detaļu ir pārstrādājamas otrreiz, piemēram, no ledusskapja var izmantot līdz pat 90% tā sastāvdaļu. Šādu akciju rīkojam pirmo reizi, lai iedzīvotājos veicinātu paradumu atkritumus nodot tiem, kas par tiem parūpēsies videi saudzīgā veidā”:

Jānis Aizbalts, SIA „Eco Baltia vide” direktors

Elektroiekārtu nodošanas akcijā var piedalīties Rīgas, Mārupes, Jūrmalas, Babītes, Salaspils un Ādažu iedzīvotāji. Lai varētu piedalīties balvu izlozē, iedzīvotājiem ir jāpiesaka sadzīves tehnikas savākšana un izvešana uzņēmumā „Eco Baltia vide” pa tālr. 27737611, nosaucot vārdu, uzvārdu un savu tālruņa numuru. Uzņēmuma pārstāvji savākšanas brīdī reģistrēs nododamo iekārtu apjomu, kam ir jābūt vismaz 30 kg. SIA „Eco Baltia vide” elektronikas iznešanu, līdz otrajam stāvam ieskaitot, nodrošinās bez maksas, bet, ja nav lifta, iekārtas nonešana tiks nodrošināta par samaksu.


Trīs veiksmīgos akcijas dalībniekus, kuri iegūs elektronikas veikala dāvanu karti, katru 100 eiro vērtībā, izlozēs 2016.gada 25.janvārī.


Akcijas mērķis ir informēt iedzīvotājus, par iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotās sadzīves un elektrotehnikas, nododot otrreizējai pārstrādei. Atgādinām, ka nododamajām elektroiekārtām jābūt neizjauktām, piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram – ar kineskopu, datoram – ar mātes plati u.tml.

Akcijas nolikums pieejams www.vide.ecobaltia.lv

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku