Jaunumi

Latvijas Piena, Maizes un Medus svētkos Latvijas Zaļais punkts aicina piedalīties „Šķirošanas skrējienā Jelgavā”

11. Augusts, 2016

Latvijas Piena, Maizes un Medus svētku ietvaros Jelgavā, šī gada 27.augustā, notiks Latvijas Zaļā punkta foto orientēšanās sacensības „Šķirošanas skrējiens Jelgavā”. Reģistrēšanās skrējienam notiks Hercoga Jēkaba laukumā jau no plkst.10.00.

Skrējiena „Dalības maksa” ir vismaz viena PET jeb plastmasas pudele no katra komandas dalībnieka, kas būs jāiemet Runājošajā šķirošanas konteinerā pie reģistrēšanās punkta.

„Šķirošanas skrējiena” noteikumi paredz, ka dalībniekiem divu stundu laikā ir jānofotografējas vismaz pie desmit kontrolpunktiem - plastmasas šķirošanas konteineriem, Jelgavā. Distanci drīkst veikt, skrienot vai braucot ar velosipēdu.

Reģistrācija foto orientēšanās sacensībām sāksies plkst. 10.00, bet „Šķirošanas skrējiena” starts tiks dots plkst. 11:00, un sacensības ilgs divas stundas.

 

Sacensībām var pieteikties šeit.

 

Šķirošanas skrējiena nolikums.

 

Apliecinājums - piekrišana par dalību "Šķirošanas skrējienā Jelgavā" (nepieciešama katram komandas dalībniekam, ja komandā visi dalībnieki ir vecumā līdz 14 gadiem)


Foto orientēšanās sacensības Jelgavā tiek rīkotas pirmo reizi,  lai pilsētnieku un pilsētas viesu vidū popularizētu atkritumu šķirošanu un atbildīgu attieksmi pret vidi.

Par balvām rūpējas Latvijas Zaļā punkta sadarbības partneris “Rimi Latvia”. Galvenā balva – dāvanu karte 100 eiro vērtībā no “Rimi” tiks izlozēta starp komandām, kas būs izpildījušas „Šķirošanas  skrējiena Jelgavā” noteikumus. Savukārt komanda, kura būs atnesusi visvairāk plastmasas pudeļu, saņems dāvanu grozu no “Rimi” 50 eiro vērtībā, kā arī atraktīvākā komanda saņems speciālbalvu no SIA “Zemgales EKO”.
 
Foto orientēšanās sacensības „Šķirošanas skrējiens Jelgavā” tiek rīkotas sadarbībā ar SIA “Zemgales EKO”, Jelgavas kultūras centru, veikaliem “Rimi Latvia” un SIA “CIDO grupa”.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku