Jaunumi

Akcijā „Uzņemies šefību pār konteineru 3!” sašķirots rekordliels apjoms stikla un ir zināmi uzvarētāji

Stikla šķirošanas veicināšanas akcijā „Uzņemies šefību pār konteineru 3!”, kas norisinājās Babītes, Mārupes, Salaspils, Ādažu un Siguldas novados, ir kopumā savākts rekordliels daudzums stikla pudeļu un burku – 50 tonnas, kas ir gandrīz četras reizes vairāk nekā iepriekšējā akcijā.

Savācot visvairāk stikla, savos šefībai pieteiktajos stikla šķirošanas konteineros, elektropreču veikala “Euronics” dāvanu karti 150 eiro vērtībā, ko uzvarētājiem dāvina SIA “Eco Baltia vide” un Siguldas pilsētas SIA “Jumis”, saņems:

Komanda “Aleksis” no Babītes novada, kas šefoja pār konteineru Jūrmalas ielā 17, Piņķos. Komanda akcijas laikā savāca 1,5 tonnas stikla pudeļu un burku.

Komanda “Stilīgie stikliņi” uzvarējusi Mārupes novadā. “Stilīgie stikliņi” uzņēmās šefību par konteineru Daugavas ielā 2 (Krusta krogā) un savāca 1,43 tonnas stikla pudeļu un burku.

Salaspils novadā uzvarējusi komanda “SFS”, kas bija atbildīga par Skolas ielas 7 konteineru un akcijas laikā savāca 1,37 tonnas stikla pudeļu un burku.

Ādažu novadā uzvarējušas divas komandas, jo savākušas vienādu daudzumu stikla pudeļu un burku. Balvu iegūs “Ceļojošās meitenes”, kas rūpējās par konteineru pie TC “Apelsīns” un “Miks”, kas šefoja pār konteineru Pirmā ielā 1. Abas komandas akcijas laikā savāca 0,99 tonnas pudeļu un burku.

Siguldas novadā balvu saņems “DUO komanda”, kas Parka ielas 12 konteinerā savāca 2,82 tonnas stikla pudeļu un burku.

Par balvu saņemšanu SIA „Eco Baltia vide” un PSIA “Jumis” darbinieki ar uzvarētājiem sazināsies individuāli.

Kāpēc ir svarīgi šķirot stiklu?
Vidēji Latvijā gada laikā viens iedzīvotājs patērē 25 kilogramus stikla. Stikls dabā nesadalās, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai izlietotais stikla iepakojums nonāktu pārstrādes rūpnīcās. Stiklu var pārstrādāt bezgalīgu reižu skaitu, saglabājot tā kvalitāti.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku