Jaunumi

Aicinām Siguldas un Pierīgas novadu skolēnus piedalīties stikla šķirošanas akcijā „Uzņemies šefību pār konteineru 2!”

21. Oktobris, 2015

SIA „Eco Baltia vide” kopā ar Latvijas Zaļo punktu aicina Siguldas un Pierīgas novadu skolu skolēnus un skolotājus iesaistīties stikla šķirošanas veicināšanas akcijā „Uzņemies šefību pār konteineru 2!”, kas norisināsies no šī gada 1.novembra līdz pat 2016.gada 29.februārim. Skolotāji savu klasi akcijai pieteikt var jau no šodienas, 21.oktobra.

SIA „Eco Baltia vide” direktors Jānis Aizbalts: „Aicinām ikvienu skolēnu un skolotāju iesaistīties šajā stikla šķirošanas akcijā, būt uzņēmīgiem un uzņemties šefību pār konteineru. Uzdevums ir pavisam vienkāršs - gādāt, lai akcijas laikā konteiners labi pildītos ar stikla pudelēm un burkām. Ar šo akciju vēlamies skolēnos stiprināt zināšanas par atkritumiem, īpaši par stikla pudelēm un burkām, kā par vērtīgiem izejmateriāliem, ko, izmantojot atkārtoti, gudri varam ietaupīt dabas dotos resursus un darbos apliecināt savas rūpes par vidi.”

Pieteikumu akcijai ir jāsūta uz e-pastu: esskiroju@vide.ecobaltia.lv, norādot viena vai vairāku stikla šķirošanas konteineru adresi un skolu, klasi, skolotājas vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Gadījumā, ja pieteikto stikla konteineru būs pieteikusi jau cita klase, SIA “Eco Baltia vide” piedāvās citu apkārtnē esošu uzņēmuma stikla šķirošanas konteineru.

Iztukšojot stikla šķirošanas konteinera saturu, SIA “Eco Baltia vide ” darbinieks uzskaitei pierakstīs tā piepildījumu, kā arī uz konteinera tiks uzlīmēta uzlīme ar īpašu skolēnu izstrādātu dizainu.

Akcija norisināsies Pierīgas reģiona novados - Siguldā, Ādažos, Salaspilī, Babītē un Mārupē.

Katrā novadā tiks noteikta viena komanda/ klase, kuras gādībā nodotajos stikla konteineros akcijas periodā būs sašķirots visvairāk stikla pudeļu un burku, balvā iegūs apmaksātu ekskursiju uz plastmasas pudeļu pārstrādes rūpnīcu AS „PET Baltija” un dāvanu karti ceļamaizei no RIMI 50 eiro vērtībā.

Pārsteiguma balva tiks sarūpēta arī uzvarējušās komandas vai klases skolotājai/m.

Akcijas nolikums pieejams www.vide.ecobaltia.lv

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku