Jaunumi

Aicinām piedalīties foto orientēšanās sacensībās „Stikla skrējiens Tukumā”

Šī gada 10.septembrī Sporta un veselības dienas ietvaros notiks Latvijas Zaļā punkta foto orientēšanās sacensības „Stikla skrējiens Tukumā”.

Skrējiena „Dalības maksa” ir stikla pudele vai burka no katra komandas dalībnieka, kas būs jāiemet "runājošajā" šķirošanas konteinerā, reģistrējoties sacensībām.

 

Pieteikšanās sacensībām.

 "Stikla skrējiens Tukumā" nolikums

 APLIECINĀJUMS – PIEKRIŠANA par bērna dalību pasākumā


„Stikla skrējiena” noteikumi paredz, ka dalībniekiem divu stundu laikā ir jānofotografējas vismaz pie desmit kontrolpunktiem - stikla šķirošanas konteineriem, Tukumā. Distanci drīkst veikt, skrienot vai braucot ar velosipēdu.

Reģistrēšanās un skrējiena starts tiks dots Tukuma Sporta skolas stadionā,  kur atradīsies AS “Latvijas Zaļais punkts” un SIA “Eco Baltia vide” telts. Pasākuma laikā šeit varēs uzzināt gan par atkritumu šķirošanu, gan par videi draudzīgu dzīvesveidu.

Reģistrācija foto orientēšanās sacensībām sāksies plkst. 11.30, bet „Stikla skrējiena” starts tiks dots plkst. 12:30, un sacensības ilgs divas stundas.

Par balvām rūpējas AS “Latvijas Zaļais punkts” uzticamais sadarbības partneris “Rimi Latvia”. Galvenā balva – dāvanu karte 100 eiro vērtībā no “Rimi” tiks izlozēta starp komandām, kas būs izpildījušas „Stikla skrējiena Tukumā” noteikumus – divu stundu laikā nofotografējušās vismaz pie desmit stikla šķirošanas konteineriem. Savukārt komanda, kura būs atnesusi visvairāk pudeļu un burku, saņems dāvanu grozu no “Rimi” 50 eiro vērtībā, kā arī atraktīvākā komanda saņems speciālbalvu no SIA “Eco Baltia vide” 50 eiro vērtībā.

Foto orientēšanās sacensības „Stikla skrējiens Tukumā” tiek rīkotas sadarbībā ar tkuma novada domi, veikaliem “Rimi Latvia” un SIA “CIDO grupa”.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku