• Draugiem.lv
  • Twitter.com
  • Facebook.com
  • Youtube.com

Ātrās saites uzņēmumiem

Jaunumi

AS „Latvijas Zaļais punkts” projekta „Es gribu - es šķiroju! Stiklu!” nolikums

AS „Latvijas Zaļais punkts” projekta „Es gribu - es šķiroju! Stiklu!” nolikums

AS ”Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar Valsts izglītības un satura eksaminācijas centru aicina skolas un skolēnus no visas Latvijas piedalīties konkursā „Es gribu – es šķiroju! Stiklu!”. Konkurss norisināsies vairākās kārtās, un to laikā skolēni aicināti sagatavot radošus foto un video stāstus, bet skolas tiks nodrošinātas ar mācību materiāliem par atkritumu šķirošanu.

„Latvijas Zaļais punkts” aicina skolas piedalīties konkursā „Es gribu - es šķiroju! Stiklu!”

„Latvijas Zaļais punkts” aicina skolas piedalīties konkursā  „Es gribu - es šķiroju! Stiklu!”

AS ”Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar Valsts izglītības un satura eksaminācijas centru aicina skolas un skolēnus no visas Latvijas piedalīties konkursā „Es gribu – es šķiroju! Stiklu!”. Konkurss norisināsies vairākās kārtās, un to laikā skolēni aicināti sagatavot radošus foto un video stāstus, bet skolas tiks nodrošinātas ar mācību materiāliem par atkritumu šķirošanu. Aktīvākajās un radošākajās skolās notiks stikla šķirošanas treniņnodarbības TV personību Annas Rozītes un Kaspara Zlidņa vadībā, kā arī oriģinālāko darbu autori saņems individuālas veicināšanas balvas.

Uzaicinājums dalībai „Ilgtspējas indeksā”

Uzaicinājums dalībai „Ilgtspējas indeksā”

Aicinām Jūsu pārstāvēto uzņēmumu līdz š.g. 13.martam pieteikt dalību 2015. gada Ilgtspējas indeksā, kurš Jums un Jūsu komandai sniegs iespēju novērtēt uzņēmuma darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, ietekmē uz vidi un sabiedrību.

Lavijas Zaļais punkts Visas tiesības aizsargātas 2014