• Draugiem.lv
  • Twitter.com
  • Facebook.com
  • Youtube.com

Ātrās saites uzņēmumiem

Jaunumi

Sācies konkurss Labākais iepakojums Latvijā!

Sācies konkurss Labākais iepakojums Latvijā!

Lai veicinātu iepakojuma ražošanas un iepakojuma dizaina izstrādi atbilstoši Eiropas Savienības kopējā tirgus prasībām, atbalstītu augstas kvalitātes iepakojuma apriti Latvijā un veicinātu videi draudzīgāka iepakojuma attīstību, Latvijas Iepakojuma asociācija (LIA) jau astoņpadsmito reizi organizē nacionālo konkursu LABĀKAIS IEPAKOJUMS LATVIJĀ. Līdz 30. septembrim norisinās darbu pieteikšana 18. nacionālajā konkursā Labākais iepakojums Latvijā.

NĀKOTNES «ZAĻAIS» KURINĀMAIS – ARĪ LATVIJĀ

NĀKOTNES «ZAĻAIS» KURINĀMAIS – ARĪ LATVIJĀ

Jaunākie statistikas dati liecina, ka pērn Latvijā energoresursu patēriņš samazinājies par 1,3%. Tas gan, visticamāk, saistīts ar silto ziemu, kad siltuma uzturēšanai dzīves un darbavietā bija nepieciešams mazāk resursu. Atjaunojamo energoresursu (AER) īpatsvars mūsu enerģijas patēriņā pakāpeniski aug un pērn sasniedza jau 37%. Ekonomikas ministrija jau pāris gadu risina jautājumu par ilgtspējīgāku un ekonomiskāku AER ražošanas atbalsta sistēmu.

„Rīga šķiro!” pasākumu balvu ieguvēji

 „Rīga šķiro!” pasākumu balvu ieguvēji

Šā gada 17.augustā Rīgas svētku laikā „Eco Baltia grupa” piedāvāja „Rīga škiro!” pasākumus, lai lieli un mazi rīdzinieki un Rīgas viesi varētu iepazīt videi draudzīgu dzīvesveidu, atkritumu šķirošanu un pārstrādi. „Rīga šķiro!” pasākumos dalībnieki varēja laimēt arī vērtīgas un noderīgas balvas, piedaloties izzinošā un atraktīvā spēlē visai ģimenei. No visām komandām, kas veiksmīgi izgāja „Eco Baltia” distanci, izlozes kārtībā galveno balvu – tvaika katlu – ieguva Ilzes Melderes komanda.

Lavijas Zaļais punkts Visas tiesības aizsargātas 2014